Naprawa laptopów post thumbnail

Jeśli uszkodził Ci się laptop przekaż go do naszego serwisu.

Zostanie on sprawdzony i bez zbędnej zwłoki powiadomimy Cię o wyniku przeprowadzonej diagnostyki. Dzięki temu dowiesz się co jest w nim uszkodzone oraz ile kosztuje ewentualna naprawa. W naszym serwisie pracują inżynierzy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie diagnostyki oraz naprawy sprzętu – nie musisz się więc obawiać o powierzony do naszego serwisu sprzęt.

W naszym serwisie wymienisz również niesprawną matrycę.

Matryce są słabymi ogniwami laptopów. Pęknięcia czy uszkodzenia matryc często powstają z powodu otarć lub upadków laptopów. W razie konieczności wymiany matrycy możesz liczyć na fachową pomoc naszego serwisu. Oznaką uszkodzonej matrycy oprócz ewidentnych uszkodzeń mechanicznych może być brak obrazu na ekranie lub jego duże zaciemnienie.

Naprawa / wymiana gniazd zasilania.

Jeżeli zauważyłeś, że gniazdo w laptopie nie kontaktuje, iskrzy bądź laptop włącza się po wygięciu wtyczki zasilacza, bateria nie ładuje się prawidłowo lub laptop nie chce się w ogóle włączyć, może to świadczyć o uszkodzeniu gniazda zasilania.
Bez sprawnego gniazda zasilania laptop nie będzie w stanie prawidłowo funkcjonować. Dlatego nie zwlekaj i zgłoś swój sprzęt do naszego serwisu. Naprawa gniazd zasilania nie stanowi dla naszego serwisu żadnego problemu.

Naprawa układu chłodzenia / konserwacja

Zbyt głośna praca laptopa oznacza, że wentylator w Twoim laptopie wymaga szybkiej konserwacji lub wymiany, zlekceważenie tego sygnału może doprowadzić do poważnych i kosztownych w naprawie uszkodzeń. Przegrzewanie się laptopa jest typową oznaką nieprawidłowej pracy układu chłodzenia, spowodowane jest to przez zatkany wylot układu chłodzenia uniemożliwiający prawidłowe odprowadzenie ciepła z laptopa. Najczęstszą przyczyną uszkodzeń sprzętu jest ignorowanie i niewiedza użytkownika że bezawaryjną pracę przętu gwarantuje sprawny układ chłodzenia. Wysoka temperatura skraca żywotność jego elementów takich jak układ graficzny czy mostki. Układy te zaprojektowane są na wiele lat przy założeniu że pracują w warunkach optymalnych, niewłaściwe odprowadzanie ciepła z układów skraca przewidziany dla nich czas bezawaryjnej pracy. Zaschnięta pasta, zatkany cooler to przepis na awarie sprzętu, dlatego zalecamy aby co najmniej raz na dwa lata przeprowadzać zabieg konserwacji układu chłodzenia.

SERWIS Naprawimy Twój uszkodzony laptop