serwis1

przynies laptopa Custom  Jeśli uszkodził Ci się laptop przekaż go do naszego serwisu.

 Zostanie on sprawdzony i bez zbędnej zwłoki powiadomimy Cię o wyniku przeprowadzonej diagnostyki. Dzięki temu dowiesz się co jest w nim uszkodzone oraz ile kosztuje ewentualna naprawa. W naszym serwisie pracują inżynierzy z wieloletnim  doświadczeniem w zakresie diagnostyki oraz naprawy sprzętu – nie musisz się więc obawiać o powierzony do naszego serwisu sprzęt.

replace laptop screen Custom  W naszym serwisie wymienisz również niesprawną matrycę.

 Matryce są słabymi ogniwami laptopów. Pęknięcia czy uszkodzenia matryc często powstają z powodu otarć lub upadków laptopów. W razie konieczności wymiany matrycy możesz liczyć na fachową pomoc naszego serwisu. Oznaką uszkodzonej matrycy oprócz ewidentnych uszkodzeń mechanicznych może być brak obrazu na ekranie lub jego duże zaciemnienie.

techot Custom Wymiana układów BGA

Aby poprawnie przeprowadzić wymianę układu BGA nasz serwis wyposazony jest w profesjonalną stację do lutowania układów BGA. Jest to urządzenie z podgrzewaczem dolnym oraz grzałką górną, które komputerowo kontroluje przyrost temperatury w czasie, czyli tzw. profil BGA.

wymiana bga CustomWymiana uszkodzenie układów BGA

Naprawy wymagające jego wymiany na nowy najczęściej objawiają się całkowitym unieruchamianiem laptopa lub zapętlonym jego resetowaniem przy braku wyświetlenia czegokolwiek na ekranie, niestabilna praca portów USB, odłączanie się urządzeń takich jak napęd optyczny, kart WiFi. Wymiana układu na nowy daje nam pewność poprawnej i bezawaryjnej pracy układu przez cały okres na jaki producent udziela gwarancji.

wymiana gniazda zasilania CustomNaprawa / wymiana gniazd zasilania.

Jeżeli zauważyłeś, że gniazdo w laptopie nie kontaktuje, iskrzy bądź laptop włącza się po wygięciu wtyczki zasilacza, bateria nie ładuje się prawidłowo lub laptop nie chce się w ogóle włączyć, może to świadczyć o uszkodzeniu gniazda zasilania.
Bez sprawnego gniazda zasilania laptop nie będzie w stanie prawidłowo funkcjonować. Dlatego nie zwlekaj i zgłoś swój sprzęt do naszego serwisu. Naprawa gniazd zasilania nie stanowi dla naszego serwisu żadnego problemu.

 zatkany układ chłodzenia CustomNaprawa układu chłodzenia / konserwacja

Zbyt głośna praca laptopa oznacza, że wentylator w Twoim laptopie wymaga szybkiej konserwacji lub wymiany, zlekceważenie tego sygnału może doprowadzić do poważnych i kosztownych w naprawie uszkodzeń. Przegrzewanie się laptopa jest typową oznaką nieprawidłowej pracy układu chłodzenia, spowodowane jest to przez zatkany wylot układu chłodzenia uniemożliwiający prawidłowe odprowadzenie ciepła z laptopa. Najczęstszą przyczyną uszkodzeń sprzętu jest ignorowanie i niewiedza użytkownika że bezawaryjną pracę przętu gwarantuje sprawny układ chłodzenia. Wysoka temperatura skraca żywotność jego elementów takich jak układ graficzny czy mostki. Układy te zaprojektowane są na wiele lat przy założeniu że pracują w warunkach optymalnych, niewłaściwe odprowadzanie ciepła z układów skraca przewidziany dla nich czas bezawaryjnej pracy. Zaschnięta pasta, zatkany cooler to przepis na awarie sprzętu, dlatego zalecamy aby co najmniej raz na dwa lata przeprowadzać zabieg konserwacji układu chłodzenia.