InsERT S.A. jest krajowym liderem (pod względem liczby sprzedanych licencji) wśród producentów oprogramowania komputerowego dla małych i średnich firm. Od początku działalności sprzedał ponad 500 tys. licencji, wspierając swoimi systemami ponad ćwierć miliona przedsiębiorstw. Pojedyncza licencja do programów Insertu umożliwia jednoczesną pracę na wielu stanowiskach, co oznacza, że codziennie na systemach Insertu pracuje kilkaset tysięcy użytkowników.

Tworzą programy przyjazne dla użytkowników i starają się, aby spełniały one ich oczekiwania, były intuicyjne i proste w obsłudze, a jednocześnie zawierały wszelkie funkcje, jakich wymaga się od systemów sprzedaży, księgowych, finansowych czy kadrowo-płacowych. Programy Insertu są skierowane do menedżerów, kadrowych, samodzielnych księgowych, biur rachunkowych, właścicieli sklepów, hurtowni, sieci handlowych, firm produkcyjnych z własną siecią sprzedaży i wielu innych użytkowników.

insert

Oprogramowanie firmy Insert jest przyjazne dla użytkownika, proste w obsłudze oraz zawiera wszystkie funkcje, jakie wymagane są od systemów sprzedaży, księgowych, finansowych oraz kadrowo-płacowych.

Główne zalety oprogramowania Insert:

  • intuicyjność i prostota obsługi
  • bogata funkcjonalność
  • niezawodność
  • fachowa opieka przed- i posprzedażna ze strony dystrybutorów i dyplomowanych serwisantów
  • profesjonalne porady konsultantów w ramach ogólnej i specjalistycznej pomocy technicznej
  • bieżące aktualizacje uwzględniające zmiany prawne i sugestie użytkowników
  • wysoka jakość, a jednocześnie przystępna cena

 

Wysoką jakość tworzonych programów potwierdzają również liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty, które regularnie zdobywają w prestiżowych konkursach. Oprogramowanie InsERT jest nie tylko najczęściej wybierane przez polskich przedsiębiorców. Na mocy decyzji MEN stało się również standardem nauczania w szkołach średnich o profilu ekonomicznym.

Wdrażamy oprogramowanie Insert. Potrzebujesz pomocy, jesteś zainteresowany zakupem? Skontaktuj się z nami.

subiekt_pobierz

Punkt Sprzedaży InsERT